Witamy w Akademickim Centrum oprogramowania!

Subskrypcja Microsoft Imagine to korzyść dla studentów, wykładowców i laboratoriów w postaci dostępu do oprogramowania Microsoft, służącego do tworzenia oprogramowania i projektowania. Uczestnicy mogą pozyskać darmowe kopie pewnej części oprogramowania firmy Microsoft (systemów operacyjnych, programów biurowych, serwerów i środowisk tworzenia aplikacji) pod warunkiem, że będą korzystać z otrzymanego oprogramowania jedynie w celach edukacyjnych.

Program Microsoft Imagine jest dostępny dla studentów, pracowników i wykładowców Staropolskiej Szkoły Wyższej w Kielcach. System Webstore udostępniany jest wyłącznie w drodze porozumienia między Uczelnią a firmą Microsoft.

Kontakt
W przypadku napotkania jakichkolwiek problemów, prosimy o zapoznanie się z sekcją Pomoc (Help), albo skontaktować się z administratorem programu Microsoft Imagine na terenie Uczelni StSW, bądź e-mailowo (dr Zbigniew Zieliński). Administrator programu Microsoft Imagine również weryfikuje i tworzy konta użytkowników.
Logowanie
Aby zalogować się do systemu kliknij w opcję Sign In (prawy górny róg okna), a następnie wpisz swój login (nazwę użytkownika) w postaci - pierwsza litera imienia + nazwisko - pamiętając o nie używaniu polskich liter.