Yardım

Yardım Konularını Ara

Yardım Konularına Bak

Daha önce sipariþ verdiðiniz öðeleri görüntülemek için:

 1. Web Mağazanıza giriş yapın (zaten girmiş değilseniz).
 2. Kullanıcı adınızın yanındaki oka tıklayın (sağ üst köşe) ve sonrasında Hesabınız/Siparişlerinize tıklayın.

Sipariþ geçmiþiniz, en son sipariþiniz listenin en üstüne gelecek þekilde sýrayla gösterilir.

Evet, faturanızın bir kopyasını kendinize veya başka alıcıya/alıcılara e-postayla göndermeniz mümkündür.

Alındınızın bir faturanızı e-posta ile göndermek için:

 1. Web Mağazanıza giriş yapın (zaten girmiş değilseniz).
 2. Kullanıcı adınızın yanındaki oka tıklayın (sağ üst köşe) ve sonrasında Hesabınız/Siparişlerinize tıklayın. Önceki siparişlerinizin bir listesine yönlendirileceksiniz.
 3. Siparişinizin yanındaki Faturayı Görüntüle bağlantısına tıklayın. Sipariş Faturanıza yönlendirileceksiniz.
 4. Sipariş Özeti altındaki Faturayı Gönder düğmesine tıklayın.
 5. E-posta adresi alanına alındınızın gönderilmesini istediğiniz e-posta adres(ler)ini girin. Birden fazla alıcıya gönderiyorsanız, e-posta adreslerini ayırmak için virgül kullanın.
 6. Gönder düğmesine tıklayın.

Not: The E-posta sipariş alındısı düğmesi, sipariş sonlandırıldığında ve tüm ürün anahtarları / aktivasyon kodları / lisans numaraları alınıp çıkarıldığında görünür hale gelir. Sistem e-postalarımızın teslim edildiğinden emin olmak için, noreply@kivuto.com adresinin e-posta beyaz listenize eklendiğinden emin olun.

Erişim Garantisi seçeneği, sipariş ettiğiniz yazılımı, sipariş sonrasındaki 31 gün içerisinde yeniden indirebilmenizi ve ona ilişkin ürün anahtar(lar)ını görüntüleyebilmenizi sağlar (Uzatılmış Erişim Garantisi aldıysanız 24 ay). Siparişini verdiğiniz yazılımı yeniden kurmanız gerekiyorsa bu çok faydalı olabilir.

Çoğu durumda, siparişinizle ücretsiz olarak Temel Erişim Garantisi alırsınız ve ödeme esnasında Uzatılmış Erişim Garantisine yükseltme yapma seçeneği sunulur. Seçeneklere ilişkin ayrıntılar için, bkz.: Temel Erişim garantisi ile Uzatılmış Erişim Garantisi arasındaki fark nedir?.

 

Not:

 • Erişim Garantisi seçeneği, lisansınızın süresini değiştirmez. Altı ya da on iki aylık bir kira ya da deneme satın aldıysanız, lisansınız beklenen zaman çerçevesinde sona erecektir.
 • Erişim Garantisi seçeneği, sadece siparişinizle birlikte verilmiş olan indirme bağlantılarına ve anahtarlarına erişim sağlar. Bu, aynı anahtarı kullanarak yazılımı sınırsız defa indirip kurabileceğiniz anlamına gelmez.
 • Erişim Garantisi seçeneği tüm Web Mağazalarında mevcut değildir.

Eriþim Garantilerinizin durumunu görüntülemek için:

 1. Web Mağazanıza giriş yapın (zaten girmiş değilseniz).
 2. Kullanıcı adınızın yanındaki oka tıklayın (sağ üst köşe) ve sonrasında Hesabınız/Siparişlerinize tıklayın.
 3. Erişim Garantinizin geçerli olduğu siparişin yanındaki Ayrıntıları Görüntüle düğmesine tıklayın.
 4. Sipariş Ayrıntıları sayfasına yönlendirileceksiniz. Erişim Garantinizde kalan gün sayısı, garantinin geçerli olduğu her bir ögenin yanında görüntülenir.

Eriþim Garantisi Alma, eðer uygunsa, eriþimin süresi dolduktan sonra yüklenenlerinizi ve/veya anahtarlarýnýzý kurtarmanýzý saðlayan ve küçük bir ücret karþýlýðýnda satýn alabileceðiniz bir hizmettir. Satýn alým sonrasýnda sipariþinizdeki süresi dolmuþ tüm ürünlere 60 gün daha eriþim hakký kazanacaksýnýz.

Eriþim süreniz dolduðunda, indirme iþlemlerinize ve/veya anahtarlarýnýza artýk eriþemezsiniz. Erişim Garantisi Alma Hizmeti'ni (eğer varsa) satın alarak, süresi dolmuş tüm indirme işlemlerinize ve/veya anahtarlarınıza tek bir sabit ücret ödeyerek 60 gün daha erişebilirsiniz.

Uzatýlmýþ Eriþim Garantisi veya Eriþim Garantisi Alma Hizmeti'ni satýn aldýysanýz, sipariþinizdeki tüm uygun öðeler kapsam dahiline alýnýr. Sipariþinizdeki öðe sayýsýna bakýlmaksýzýn, Uzatýlmýþ Eriþim Garantisine yükselmek veya eriþim almak için yalnýzca tek bir ücret ödersiniz.

Temel Erişim Garantisi ücretsiz olarak siparişlerin çoğunda verilmektedir. Yazılımı sipariş etmeniz sonrasında yazılımı 31 gün içerisinde yeniden indirebilmenizi ve ürün anahtarlarını görebilmenizi sağlar.

Uzatılmış Erişim Garantisi yazılımı sipariş etmeniz sonrasında yazılımı 24 ay içerisinde yeniden indirebilmenizi ve ürün anahtarlarını görebilmenizi sağlar. Küçük bir ücret karşılığında sipariş edilebilir.

Not:

 • Belirli durumlarda Uzatılmış Erişim Garantisi ücretsiz olarak Temel Erişim Garantisi yerine siparişinize eklenebilmektedir. Verdiğiniz sipariş için hangi tür Erişim Garantisinin geçerli olduğundan emin değilseniz Sipariş Alındınızı kontrol edin.
 • Erişim Garantisi seçeneği, sadece indirme bağlantılarına ve anahtarlarına erişim sağlar. Bu, aynı anahtarı kullanarak yazılımı sınırsız defa indirip kurabileceğiniz anlamına gelmez.
 • Erişim Garantisi seçeneği, lisansınızın süresini uzatmaz. Altı ya da on iki aylık bir kira ya da deneme satın aldıysanız, lisansınız beklenen zaman çerçevesinde sona erecektir.
 • Bazı yazılımlar sınırlı sayıda makineye (yani işletim sistemine) kurulabilir. Erişim Garantisi bu sınırı iptal etmez.
 • Erişim Garantisi seçeneği tüm Web Mağazalarında mevcut değildir.

Uzatılmış Erişim Garantisini bir sipariş verirken o siparişe uygulayabilirsiniz. Uzatılmış Erişim Garantisini, önceden verdiğiniz bir siparişin Temel Erişim Garantisi hala geçerli olduğu sürece, o siparişe de uygulayabilirsiniz. Uzatılmış Erişim Garantisi bir kez uygulandığında, siparişten tüm yazılım ve ürün anahtarlarına iki yıllık erişim sağlayacaktır.

Not: Bazı programlar, Genişletilmiş Erişim Garantisini tüm siparişlere otomatik olarak uygular. Bu programlardan birine ait değilseniz, Uzatılmış Erişim Garantisi için küçük bir ücret ödersiniz.

Bir sipariş verirken Uzatılmış Erişim Garantisini satın almak için:

 1. Web Mağazanıza giriş yapın.
 2. İhtiyacınız olan ürünleri Alışveriş Sepetinize ekleyin.
 3. Alışveriş Sepetinizi açın ve “Uzatılmış Erişim Garantisinin  (24 ay)” yanındaki Sepete Ekle düğmesini tıklayın. Bu, “Sizin İçin Önerilen” başlığı altında bulunur.
 4. Siparişinizi tamamlamak için Alışverişi Tamamla düğmesini tıklayın. Alışverişi Tamamla işlemini bitirdiğinizde, yazılım ve ürün anahtarlarınıza iki yıllık erişim sağlayan Uzatılmış Erişim Garantisi uygulanarak siparişiniz verilmiş olur.

Genişletilmiş Erişim Garantisini mevcut bir siparişe uygulamak için:

 1. Web Mağazanıza giriş yapın.
 2. Kullanıcı adınızın yanındaki oka tıklayın (sağ üst köşe) ve Hesabınız/Siparişleriniz’e tıklayın. Önceki siparişlerinizin bir listesine yönlendirileceksiniz.
 3. Uzatılmış Erişim Garantinizin geçerli olduğu siparişin yanındaki Ayrıntıları Görüntüle düğmesine tıklayın. O sipariş için Sipariş Ayrıntıları sayfasına yönlendirileceksiniz.
 4. “Uzatılmış Erişim Garantisinin (24 ay)” yanındaki Ekle düğmesini tıklayın.

Not: Sayfanın Sizin İçin Önerilen bölümünde birden fazla öğe varsa, Hemen Satın Al'ı tıklayabilmeniz için önce Ekle düğmesini tıklamanız gerekir.

 1. Siparişinizi tamamlamak için Hemen Satın Al düğmesini tıklayın. Alışverişi Tamamla işlemini bitirdiğinizde, yazılım ve ürün anahtarlarınıza iki yıllık erişim sağlayan Uzatılmış Erişim Garantisi uygulanır.

Evet. Temel Erişim Garantiniz veya Uzatılmış Erişim Garantinizin süresi dolduğundan, bir siparişe erişiminizi kaybettiyseniz, Erişim Garantisi Alımı satın alarak erişimi geçici olarak geri alabilirsiniz.

Erişim Garantisi Alma siparişi verme:

 1. Web Mağazanıza giriş yapın.
 2. Kullanıcı adınızın yanındaki oka tıklayın (sağ üst köşe) ve Hesabınız/Siparişleriniz’e tıklayın. Önceki siparişlerinizin bir listesine yönlendirileceksiniz.
 3. Erişim yenilemeyi istediğiniz siparişin yanındaki Ayrıntıları Görüntüle düğmesine tıklayın. O sipariş için Sipariş Ayrıntıları sayfasına yönlendirileceksiniz.
 4. Erişim Garantisi Alımı yanındaki Hemen Satın Al düğmesini tıklayın.

Not: Sayfanın Sizin İçin Önerilen bölümünde birden fazla öğe varsa, Hemen Satın Al'ı tıklayabilmeniz için önce Ekle düğmesini tıklamanız gerekir.

 1. Erişim Garantisi Alımı siparişinizi tamamlamak için ekrandaki talimatları takip edin. Erişim Garantisi Alma siparişi vermek için bir ücret vardır, bu nedenle ödeme bilgilerinizi vermeniz gerekir.

Erişim Garantisi Alımı siparişini tamamladığınızda, siparişle birlikte verilen tüm indirme linklerine ve ürün anahtarlarına erişiminiz 60 gün için geri yüklenir.

Bir Web Mağazasından yapılan alışverişler, kredi kartı ekstrenizde Web Mağazanızın URL’sinin yanında görünür.

Web Mağazanızın URL’si 20 karakterden uzunsa, ödeme “OnTheHub.com” şeklinde görünür.

Çoğu ELMS Web Mağazası, Visa, Mastercard ve PayPal ile ödemeyi desteklemektedir. Diğer ödeme seçenekleri konumunuza ve ödeme yaptığınız para birimine bağlı olarak değişebilir.

Hesap durumunuz doðrulandý ise, ücret, gösterilen yazýlýmý almak istediðinizi doðruladýktan ve sipariþi tamamlama iþleminin sonunda Sipariþe Devam düðmesine bastýktan sonra kredi kartýnýzdan kesilir.

Hesap durumunuz doðrulanmadý ise, sipariþiniz, durumunuzu bize doðrulayýncaya kadar yedi gün bekletilir. Hesabýnýzý doðrulamazsanýz, sipariþ ve bekleyen kredi kartý borçlandýrýlmasý iptal edilir.

Alýþveriþ deneyiminiz güvendedir. Bu sitede, kredi kartý güvenliðinden hiçbir zaman endiþe etmeniz gerekmez. Yaptýðýnýz her iþlem %100 güvenlidir. Bu, buradan alýþveriþ yapýlmasý sonucunda kredi kartýnýzla yetkisiz ödemeler yapýlýrsa hiçbir þey ödemeyeceðiniz anlamýna gelir.

Büyük kredi kartý saðlayýcýlarý, kiþisel bilgileri korumak ve iþlemler bir ödeme kartý kullanarak iþlenirken güvenliði saðlamak için PCI (Ödeme Kartý Sektörü) uyumluluk standartlarý oluþturdular. Biz veri güvenliði için PCI uyumluluk standartlarýna sýký sýkýya uyarýz. Böylece kiþisel ve mali bilgilerinizin güvenliði konusunda endiþelenmenize gerek kalmaz.

Web sitemiz, bir endüstri standardý güvenlik protokolü olan SSL veya "Güvenli Yuva Katmaný" kullanýr. SSL, bilgileri sipariþinizi þifrelemek için kullanýlan tarayýcýnýza gönderir. Þifreleme iþlemi, gönderdiðiniz tüm bilgileri, þifresinin çözülmesinin oldukça zor olduðu verilere dönüþtürür. Hiçbir kiþisel bilgi depolanmaz. Aslýnda, medyadaki haberlerde verilen izlenime raðmen, bugüne kadar güvenli bir sunucu aracýlýðýyla Internet üzerinden iletilen bir kredi kartý numarasýnýn ele geçirilmeyle ilgili belgelenmiþ bir dolandýrýcýlýk vakasý olmamýþtýr!

Bu koruma tarayýcýnýzýn kilit göstergesi ile ifade edilir. Bu gösterge, genellikle bir kilit resmi veya renk deðiþtiren ya da artýk kýrýk olmayan bir anahtar resmidir. Bunun yanýnda, tarayýcýnýzýn en üstünde bulunan adres veya konum çubuðundaki URL https:// ile baþlamalýdýr ("s" harfi URL'nin güvenli olduðunu gösterir).

Kredi kartýnýzýn yetkisiz kullanýmý durumunda, kredi kartý þirketinize, þirketin kendi raporlama kurallarýna ve prosedürlerine uygun biçimde bildirmeniz gerekir.

Kivuto sitelerinden sipariş edilen HİÇBİR ürün maalesef İADE EDİLEMEMEKTE veya DEĞİŞTİRİLEMEMEKTEDİR. Tüm satýþlar nihaidir. Sipariþinizi verirken doðru ürünü seçtiðinizden emin olun ve tüm sistem gereksinimlerini okuyun.

Lisans anahtarlarý yazýlýmla birlikte sevkedildiðinden/yayýnlandýðýndan ve bir kez yayýnlandýklarýnda yayýncýya iade edilemediklerinden deðiþtirme veya iade sunamýyoruz.

Not: Kivuto Solutions Inc., bu sitede sunulan ürünlerin bazılarının veya tümünün dağıtımcısıdır. Postayla sipariş edilen ürünlerde seçilen ürünlerin ve verilen sevkiyat adresinin doğru olmasından tüketici olarak tarafınız sorumludur. Kivuto Solutions, ad ve/veya ürün açıklaması benzerliği nedeniyle yanlış ürün siparişi verilmesinden sorumlu değildir. Siparişinizi tamamlamadan önce tüm ürünlerin sürüm, ürün adı, sistem gereksinimleri ve diğer gereksinimlerini belirlemekten, son kullanıcı olarak siz sorumlusunuz.

Bizimle İletişim Kurun

Yukarıda sorununuza bir çözüm bulamadıysanız, lütfen bize ulaşın.