Yardım

Temel Erişim garantisi ile Uzatılmış Erişim Garantisi arasındaki fark nedir?

Temel Erişim Garantisi ücretsiz olarak siparişlerin çoğunda verilmektedir. Yazılımı sipariş etmeniz sonrasında yazılımı 31 gün içerisinde yeniden indirebilmenizi ve ürün anahtarlarını görebilmenizi sağlar.

Uzatılmış Erişim Garantisi yazılımı sipariş etmeniz sonrasında yazılımı 24 ay içerisinde yeniden indirebilmenizi ve ürün anahtarlarını görebilmenizi sağlar. Küçük bir ücret karşılığında sipariş edilebilir.

Not:

  • Belirli durumlarda Uzatılmış Erişim Garantisi ücretsiz olarak Temel Erişim Garantisi yerine siparişinize eklenebilmektedir. Verdiğiniz sipariş için hangi tür Erişim Garantisinin geçerli olduğundan emin değilseniz Sipariş Alındınızı kontrol edin.
  • Erişim Garantisi seçeneği, sadece indirme bağlantılarına ve anahtarlarına erişim sağlar. Bu, aynı anahtarı kullanarak yazılımı sınırsız defa indirip kurabileceğiniz anlamına gelmez.
  • Erişim Garantisi seçeneği, lisansınızın süresini uzatmaz. Altı ya da on iki aylık bir kira ya da deneme satın aldıysanız, lisansınız beklenen zaman çerçevesinde sona erecektir.
  • Bazı yazılımlar sınırlı sayıda makineye (yani işletim sistemine) kurulabilir. Erişim Garantisi bu sınırı iptal etmez.
  • Erişim Garantisi seçeneği tüm Web Mağazalarında mevcut değildir.
Tüm Yardım kategorilerine bak